BATARYA TAMİRCİSİ

Uygun fiyat. Kaliteli hizmet. Garantili işçilik ile her türlü, marka ve modelde, Banyo bataryası, duşakabin batarya tamiri, mutfak bataryası, aç kapa musluk bataryası montaj ve tamiri hizmetimiz mevcuttur. Sızdıran yada damlatan Banyo bataryaları, duşakabin bataryaları, mutfak bataryaları için uygun fiyatlı ve hızlı bir biçimde hizmet vermekteyiz.

Tüm  Batarya ve batarya gruplarının tamiri, bakımı ve montaj işlerini yapmaktayız. Suya yön veren tesisatın en önemli aksamı Batarya ve Batarya gruplarıdır. Hızla gelişen teknoloji, tesisat sektöründe de etkili olmuştur. Batarya, batarya, vana ve diğer sıva üstü aksesuarlar da her yıl yeni tasarımlarla ve yeni modellerle karşımıza çıkmaktadır. Contalı bataryalar halen varlığını hissettirse de yerini neredeyse tamamen aç kapa (mix) bataryalara bırakmıştır.Estetik görünümlü, Fotoselli, zaman ayarlı, su tasarruflu, filtreli bir çok Batarya ve batarya grupları kullanılmaya başlanmıştır. Gecenin bir vakti şıp şıp damlayan bir Batarya elbette can sıkıcıdır. Ne kadar uğraşsanız da gerekli el aletleri ve ekipmanınız yok ise, sizi naçar bırakacaktır. Gerekli donanımlara sahipseniz, arızanın tespitini iyi analiz etmeniz gerekebilir. Bataryaların, bataryaların arıza yapmasının çok çeşitli sebepleri olabilir. 

Batarya Arızalarının Nedenleri:
Musluğu açıp kapamaya yarayan salmastra arızalı olabilir.
Batarya veya bataryanın salmastra yatağı çapaklı veya yarık olabilir.
Aç kapa batarya ise, batarya kartuşu arızalanmış olabilir ki, bunun sebebi de suların kumlu ve kireçli olmasından kaynaklanır.
Batarya flekslerinin bağlantı yerleri sorunlu olabilir.
Batarya çok eski veya kalitesiz olduğundan dolayı miadını doldurmuş olabilir.
Hareketli batarya boyunları, hareketliliğinden dolayı contayı deforme etmiş olabilir.
Batarya ay takımları paslanmış olabilir
Batarya contası eskimiş olabilir.
Batarya volanı dişlisi sıyırmış olabilir.
Tuvalet küresel bas musluğu kolu normal işlevini yapamaz durumda olabilir.
Klozet ara Bataryaları özellikle aç kapa ve kumanda kolu plastik ise zamanla deforme olmuş olabilir.
Fotoselli Bataryalar ve bataryalarda elektrik sorunu olabilir.
Batarya Çeşitleri:
Uzun, kısa ve çamaşır musluğu, bahçe musluğu, osmanlı çeşmesi, banyo bataryası, evye / mutfak bataryası, lavabo bataryası, ara Batarya, taharet musluğu, semaver musluğu, küresel bas, arıtıcı musluğu, tek gövdeli mix batarya, contalı batarya, radyatör vanası, şiber vana, küresel vana, bidon musluğu, armatür, tahliye musluğu, mini vana, plastik Batarya, çeşme ...

Batarya Parçaları ve Aksesuarları : Batarya uzatması, salmastra, volan, batarya kartuşu, batarya sprali, batarya somunu, batarya ampulü, perlatör, bas uzatması, Batarya süzgeci, çeşme contası, Batarya başı, kapak takımı, filtre, duş seti, askı elemanı, duş başlığı, duş hortumu, Batarya gövdesi, hortum eki, hortum rekoru, sayaç rekoru, kubar, batarya deve boynu, eksantrik, orantılı nipel, redüksiyon, batarya aynası, Batarya aynası, teflon, kendir ... 

Evinizde veya iş yerinizde Batarya arızası, montajı ve bakımı sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız.