KÜÇÜKYALI SU TESİSATÇISI

KÜÇÜKYALI SU KAÇAĞI TESPİTİ

KÜÇÜKYALI Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan, zarara vermeden, su kaçağı tespiti yapıyoruz. Yılların verdiği deneyim ile size yüzde yüz garanti veriyoruz. Eskiden su kaçağı zor ve çok fazla zarar veren bir işlemdi ama günümüzde ilerleyen teknoloji ile kullanılan malzemelerle bu işlem daha az zarar veren ve zor bir işlem olmaktan çıkmıştır. Firmamız son teknolojik kameralı makinalarla, deneyimli çalışan kadromuz ile kısa sürede su kaçağı tespiti işleminizi zararsız bir şekilde çözer.

KÜÇÜKYALI Kameralı Su kaçağı Bulma

Firmamız KÜÇÜKYALI kameralı su kaçağı bulma işlemini evinize, ofisinize yani tesisat yapılacak yere zarara vermeden yapıyoruz. Kamera sayesinde su kaçağı olan bölge kolaylıkla tespit edilir. Tesisat işlemi kırıp kirletmeden olur. Size zaman ve mal kaybına uğratmaktan kurtarırız.

KÜÇÜKYALI  Su Kaçağı Firmaları

KÜÇÜKYALI su kaçağı şirketleri araştırırken önceliğiniz firmaların deneyimleri, müşteri yorumları, kullanılan teknolojik aletlerin kameralı, yeni olmasına dikkat ediniz. Firmamızın yıllara dayanan deneyimi ile kadrolu bilgili kadromuz ile son teknolojik kameralı aletlerimiz ile size en iyi hizmet sunuyoruz. İstediğiniz gün ve saat firmamıza arayarak ulaşabilirsiniz.

Küçükyalı Su Tesisatçısı

KÜÇÜKYALI Tıkanıklık Açma

Günümüzde ev, işyerinizde saat fark etmeksizin tesisat sorununu oluşabilir. Bu durum sizin için büyük bir problem olmaktan çıktı. İstediğiniz gün, istediğiniz saat firmamızı size hizmete açıktır. KÜÇÜKYALI tıkanıklık tespit problemin, ortadan kaldırmadan önce ilk aşama tıkanıklık tespitidir.

KÜÇÜKYALI Tıkanıklık Tespiti

Tıkanıklık açılmadan önce tıkanık bölge tespit edilmelidir. Tıkanıklık nedenleri hakkında bilginizin olması bu durumu öncesinde çözmenize yardımcı olur. Lavabo tıkanıklarının nedeni boruların eskimesinden kaynaklanır. Borulardan ziyade esas neden kullanıcı hatalarından kaynaklanır. Kişilerin lavabolarına yemek atıklarını atması, saç, sakal dökülmesi yağ gibi akışan ve yapış yapış maddelerin lavabolara atılıp dökülmesi lavabo tıkanıklarının en büyük nedenidir.

Berrak Su Tesisatı | Sıhhi Tesisat | Tıkanıklık Açma | Petek Temizleme

Su kaçağı tespiti servis, artık küçük bir su kaçağı için evinizde veya ofisinizde kırıp dökmeye veya tesisat hattını değiştirmeye gerek yok. Su kaçağını çoğunlukla alt komşunuzun evine damlaması durumunda fark edilir. Su kaçak tespitlerinde günümüz teknolojik cihazları kullanarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Cihazla su kaçağı bulma veya su kaçağı bulma işlemi ile sıkıntılı alanı kısa sürede noktasal tespitini yapabiliyoruz.
Su kaçağı olan bölgelerde tavan sararması, kaçak olan bölgede küflenme veya pis kokması durumunda o bölgede su kaçağı olduğu anlamına gelebilmektedir. Sizlerin de ev, iş yeri, alışveriş merkezi veya herhangi bir yerde  bu tarz sıkıntılarınız mevcut ise Berrak Su Tesisat firmamızı arayarak gün içerinde hizmet almanız mümkündür. Firmamız İstanbul su kaçağı tespitini sadece Anadolu yakasına hizmet sunmaktadır.

Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Uzman kadromuz öncelikle şebeke suyunun kontrolünü sağlayarak sızdırma testleri yapmaktadır. Eğer şebeke suyunda sıkıntı bulunuyorsa su kaçağı taleplerine özel akustik dinleme cihazı ile noktasal tespitini yaparak sadece o alan için onarım yapmaktadır. Eğer şebeke suyunuzda sıkıntı yok ise bu seferde pimaş içi görüntüleme cihazımız ile lavabo, küvet gibi gider içlerinde sorun var mı diye kontrolü sağlanır. Eğer pimaşda sıkıntı yok ise izolasyon kaçakları veya sıcak su kontrolü için termal görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Kısaca alanında uzman personellerimiz ve tesisat cihazlarımız ile sorunu bulmak için her türlü sorunsuz ve garantili hizmet sunmaktayız.