BATARYA USTASI

Musluk Tamiri, bakımı ve montajı noktasında hızlı ve etkin çözümler ile günün her saatinde hizmet sunmaktadır. Musluk, batarya, vana, duş fiskiyesi, klozet ara muslukları, bahçe çeşmesi, arıtıcı musluğu ve tüm montaj malzemelerindeki problemlerinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Musluk arızaları, su tesisat sorunları arasında görülmektedir. Musluk arızalarının çeşitli sebepleri olduğu gibi sonuçları hep aynıdır. Her zaman fazla tüketilen sular ve kabarık gelen faturalar ülke ve millet ekonomisini etkileyen sonuçlardır. Kişisel gayretler ve el becerisi ile çoğu zaman bu arızalar giderilirken, bazen de profesyonel bir musluk tamircisinden teknik destek alınması gerekebilir.

Musluk tamiri ve montajında kullanılan el aletleri, yapılan işin sıhhatli olması yönünde çok önemlidir. Doğru el aleti ve malzeme seçimi işin daha kolay ve daha kısa sürede neticelenmesini sağlayacaktır. 

Her türlü, marka ve modelde, Banyo bataryası, duşakabin batarya tamiri, mutfak bataryası, aç kapa musluk bataryası montaj ve tamiri hizmetimiz mevcuttur. Sızdıran yada damlatan Banyo bataryaları, duşakabin bataryaları, mutfak bataryaları için uygun fiyatlı ve hızlı bir biçimde hizmet vermekteyiz.