KOMBİ USTASI

Kombi montajı, kombi, tamiri, kombi bakımı kombi ile iligli tüm alanlarda işinde uzman kombi ustamız ile hizmet vermekteyiz. 

Kombiniz veya kombi sisteminizin bir kısmı düzgün çalışmıyorsa veya hiç çalışmıyorsa bizimle hemen temasa geçin.
İstanbul'da en güvenilir kombi tamircisi, uzun yıllardan bu yana kombi arızalarında servis ihtiyacına hızlı, garantili ve yerinde çözüm hizmeti vermekteyiz.
Kombi onarım taleplerine hızlı cevap vermemiz, işimizi gelişigüzel acele yaptığımız anlamına gelmez.Hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, bakımı, arızası, onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır.

Kombi Tamiri
Kombiler Genleşme tankı, hava akış şalteri, baca, ısı sensörleri, eşanjör, pompa, fan motoru, termostat, kontrol panosu, elektronik anakart, gibi birçok parçaların bir araya gelmesiyle oluşmaktadır.Bu kadar çok parçadan oluşan kombi kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde arızalar olabilir. Kombi arızalandığında arıza kodları ile size durumu bildirir. Arıza kodları sayesinde kombi arıza sebebini anlayabilirsiniz.Kombi Değişimi Kombi Montajı
Kombi değiştirmenin büyük bir maliyeti olduğunu biliyoruz fakat soğuk kış aylarında evinizin ısı konforunu korumak söz konusu olduğunda, düzgün çalışan bir kombi gereklidir.Bilgili ve deneyimli kombi kurulum teknisyenlerimiz ve satış personelimiz, kombi değiştirmek için size çeşitli teklifler sunabilir.Bilinen tüm kombi markalarıyla çalışıyoruz size kalorifer sisteminizin ve evinizin ihtiyacına uygun kombi seçenekleri sunabiliriz.Kombi bakımı için soğuk kış aylarının gelmesini beklemek, en çok ihtiyacınız olduğunda arızalanmasına neden olabilir.

Kombi Servis Fiyatları
Kombi tamiri, servisi, bakımı için bakımını uygun fiyatlara garantili olarak yapmaktayız.Araçlarımızda kombi tamiri için gerekli olan temel yedek parçaların çoğu bulunmaktadır.Yedek parçaların araçlarımızda bulunması arızayı hemen gidermemiz için çok önemli.
Kombi tamiri işlerinde, Kombi Tamir Servisi, Petek Temizleme, Kombi Değişimi, hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.