KOMBİ TAMİRCİSİ

Kombilerin herhangi bir zamanda arızalanması durumunda, kombi tamiri yapabilecek bir servisten yardım istemeniz gerekir.
Kombilerin bazen çok basit olan sorunları, bazen de içinden çıkılmaz bir hale geldiğinde ihtiyacı karşılayamayacak duruma gelir. Bazı kombilerin tamir edilmesi, yeni bir kombi alınmasıyla aynı fiyata geleceği için insanlar bu konuda yeni bir kombi satın almayı tercih eder.
Kombilerin giderilebilecek arızaları söz konusu olduğunda, kombi markalarında uzman olan ekiplerimiz sorunsuz bir analiz sürecinden sonra kombiniz tamir edilecek durumdaysa tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Gereksiz masrafa girmenizi önleyen ekiplerimiz, her zaman en ekonomik şekilde servis ve tamir işlerinizi halleder. 

Kombi tamirinde, Kombi arızalarının giderilebilecek olduğu durumlarda parçaların değiştirilip yenilenmesi, ya da sadece temizlik işinin gerçekleşmesi söz konusu olmaktadır.

Herhangi bir nedenden dolayı arızalanan kombilerinizin neden dolayı çalışmadığı ya da sesler çıkarıp su sızdırdığının tespit edilmesi için gerekli olan en önemli konu, iyi bir servis hizmeti alabileceğiniz ekibi bulmanız olacaktır. Firmamızın en iyi şekilde hizmet alabileceğiniz elemanları tamir konusunda eğitim almış ve çözülmesi mümkün olmayan sorunlar söz konusu olduğunda yeni bir kombi alınması gerektiğinizden sizi lüzumsuz masrafa sokmamak için hizmet verir.

Giderilebilecek bir kombi tamiri işlemi içinse, ekonomik çözümler dahilinde emeğinin karşılığından fazlasını talep etmez. Bu nedenle her geçen gün artan müşteri sayımızla gurur duyduğumuz bir iş felsefesini savunmaktayız. Sonradan ya da çok kullanımdan dolayı arızalanan akşamların değişimi ve kombinin sorunsuz bir şekilde çalışması için kısa sürede çözüm üreten firmamız her zaman uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Kombinin tamir edilmesi, kombideki mevcut problemin çözülmesi için gerçekleşir. Herhangi bir sorun olduğunda bunun çözümü için tüm mekanik akşamların ve eğer varsa boruların kontrol edilmesi, neden sorun yaşandığının tespit edilmesi gerekir.
Belli başlı kombi arızaları; kombi çalışıyor ısıtmıyor,kombi sıca su akmıyor (vermiyor),kombi petekleri isitmiyor,kombi sıcak su az veriyor,kombiden ses geliyor (çıkartıyor),kombi su akıtıyor (damlatıyor),kombi su dolmuyor,kombi doldurma musluğu dönmüyor,kombi patlamalı çalışıyor,peteklerin üstü sıcak altı soğuk,petekler ısınmıyor,petekler çalışmıyor,kombi su kaçırıyor,Kombi ses yapıyor,çalışıyor sonra duruyor,kombi error veriyor,kombi arıza kodları,kombi ateşleme yapmıyor,Kombi su basıncı devamlı düşüyor,sıcak su açıldığında petekler ısınıyor,kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk,kombiden sıcak su gelmiyor,kombi kırmızı ışık yanıyor,kombiye su nasıl doldurulur (basılır),kombi pat pat ses yapıor,üç yollu vana arızası,doldurma musluğu arızaı,fan motoru arızası,anakart arızası (eletronik),plakalı eşenjör arızası,gaz valfi arızası,step motoru arızası,kombi kart tamiri,kombi tamirsici,7/24 kombi servis,kombici,kombi tamircisi,kombi servisleri,kombi sıcak su ayarı,kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor),kombiye elektirik gelmiyor,kombi şartel attırıyor,kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor),kombi petekleri az ısıtıyor,kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor,kombi yedek parça,kombi arıza kodları,Kombi Fan motoru çalışmıyor,Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor,Kombi fan motoru devreye girmiyor,Kombi fan motoru sürekli çalışıyor,Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor,Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor.


Kombinin Arızalandığını Nasıl Anlarım?

Kombiniz çalışmıyorsa, sigortaları ve gaz akışını kontrol ederek kapalı olup olmadıklarını tespit etmeniz gerekir. Eğer kapalıysa açtığınızda sorun kalmayacaktır. Ancak kombinizin açılıp kapanması dışında kaloriferlerin ve suyun ısınmaması, herhangi bir yerinden su akıtması, ses ve gaz kokusu duyulması durumunda bizimle iletişime geçerek  kombi tamiri talebinde bulunabilirsiniz.
Ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelmeye çalışacak, sorunun tespitini ve çözümünü sağlamak için destek verecektir.
Kombilerimizin arızalarının giderilmesi için gerekli tamiri yapacak olan ekiplerimiz, her zaman en doğru şekilde fiyatlandırma yapmaktadır.
Yüksek fiyatlarla karşılaşma imkanınızın olmayacağı ve tekrarlayacak sorunların karşısında kombi tamiri işlemi gerçekleştirmeyecek olan elemanlarımız her zaman siz değerli müşterilerine danışarak gerekli değişiklikleri gerçekleştirmektedir. En doğru fiyat ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla tamir, bakım ya da servis hizmetimizle de her zaman ilk tercih edilen firmalar arasında olmak hedefimizdir. Sorunsuz bir şekilde tespit edilecek olan arızaların tamir edilenler ve edilmeyenler olarak ayrıldığı analiz yöntemlerimiz, teknolojinin tüm imkanlarını kullandığımız seçeneklerle uygulanmaktadır.