PİMAŞ YIKAMA

Tıkanmış Olan Atık su Borularınızı Robot ve Kameralı Sistemlerle Zarar Vermeden Açıyoruz. Sürekli Yaşanan Tıkanıklık Sorunlarına Kamera ve Dedektörle Noktasal Tespit Yapıyoruz.

Pimaş yıkama neden yapılmalı? Aşırı yağlanma oluşan gider tesisatı ansızın tıkanabilir. Ani tıkanmaların önüne geçmek için periyodik olarak yıkma yapılması önerilir.Pimaş İçi Yıkama
 Gider tıkanmaları, sıklıkla rastlanan önemli sorunlar arasındadır. Tıkanıklığın genel nedenleri; dikkat edilmeden tuvaletpimaş içi ya da lavaboya atılan cisimlerdir. Özellikle mutfakta sürekli yiyecek ve içecek atıklarının lavaboya dökülmesi pimaş tıkanıklığında çok sık görülen bir durumdur. Yine tuvaletlere atılan peçeteler, yabancı cisimler pimaş tıkanıklıklarının ilk nedenleri arasında yer alır. Yağlanan lavabo borusu, kirli suyun borudan geçmesini engeller ve suyun tekrar geri dönmesine neden olur. Evde misafir varken veya gece yarısı ansızın tıkanan lavabo can sıkıcı olmaktadır. Çoğu kişi istenmeyen sorunlarının ortaya çıkmasını engelleyebilmek için lavabo açıcı veya el pompaları kullanır. Bu çözüm işe yarıyor gibi görünse de pimaş borularına zarar vererek, zamanla hasarın büyümesine yol açabilir. Pimaş tıkanıklığını giderebilmek için profesyonel ekiple çalışmak daha doğru olacaktır.
Pimaş Tıkanıklıklarına Çözüm, Pimaş boruların tıkanması sürekli hale geldiğinde, kronikleşir. Bu durum geçici çözümlerin artık işe yaramayacağını, profesyonel bir firmaya başvurulması gerektiğini gösterir. Firmamız, pimaş içi yıkama konusunda alanında deneyimli bir ekip ve donanımlı ekipmanların tamamına sahiptir. Tuvalet ve lavabo tıkanmalarına pimaş yıkama cihazı sayesinde kalıcı şekilde çözümleyebilmektedir. Mutfak giderindeki basınçlı suyla pimaş temizleme dönen başlıklı uçlarla sağlanabilmektedir. Firmamız, gider borusu yıkama konusunda eğitimli ve deneyimli elamanlarımız sizlere hizmet vermeye hazırdır. Son teknolojiyi kullanarak, inatçı tıkanmaların önüne geçebiliyoruz.