PİS SU GİDERİ TEMİZLEME

Konut ve işyerlerinin büyük sorunu haline gelen tıkalı gider açma işlemleri son teknoloji ile geliştirilen modern cihazlar tarafından artık kırmadan dökmeden yapılabilmektedir. Yaşamızı zorlaştıran, meskenimizi rahat kullanılamaz hale getiren, işyerlerinde işlerin aksamasına sebep veren gider tıkanıklığının giderilmesinin ne kadar güç ve maliyetli bir iş olduğunu yaşayanlar iyi bilir. Ancak, ne var ki artık saatlerce süren kırma işlemine gerek kalmadan, binamızda tahribata yol açmadan, kısa sürede sorun tespit edebilmekte ve giderilmektedir. Gider tıkanıklarının bir de sağlık yönü vardır ki, hiç de hafife alınmaması gereken bir konudur. Özellikle evsel atıkların neden olduğu tıkanıklıklar sonucu yaşanan pis suların ev içine ya da çevreye yayılması sağlığı ciddi derecede tehdit eder ve hastalıklara sebebiyet verir.

Tıkalı gider açma işleminde önemli olan, tıkanıklığın boyutu ve tıkanıklığın gerçekleştiği yerdir. Mutfak lavabosu, klozet ve tuvalet, banyo gideri ve yağmur borusu gibi çeşitleri ile karşımıza çıkan gider borularının tıkanıklığını gidermek amacıyla kanal açma yöntemini doğru belirlemeniz gerek.

Bugün İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerde çok sık görülen bu tür tıkanıklıklar için hiçbir kırılma işlemine gerek kalmadan bu sorunu robot tıkanıklık açma cihazı, yüksek basınçlı su jeti ya da yıkama makinesi kullanılarak halledilebilir. Ancak son sistem ve teknoloji ile üretilen bu makineleri kullanmak da özel bir uzmanlık istemektedir. Çünkü tıkalı gider açma cihazlarını kullanmak için uzmanlık ve deneyim şarttır. Her firma ya da ustaya bu konuda güvenmemek lazım gerekmektedir.

Robotla yapılan tıkanıklık açma hizmetinde önemli bir ayrıntı ise tıkanıklığa neyin yol açtığının da tespit edilebiliyor olmasıdır. Ayrıca tıkalı gider açma işlemi sırasında bu teknolojik ekipmanlar ile bölge içerisinde yer alan kırık ve çatlakların da tespiti mümkündür. Pis gider boruları da dahil lağım temizleme işlemlerinin de yapıldığı bu son teknoloji ürünü cihazlar sayesinde tıkanlı kanalı açma işlemi sırasında içerideki pis sular çevreye de yayılmaktadır. Böylece tıkanıklık açma işlemi sırasında ve sonrasında sağlığı tehdit edici durumlar da ortadan kalkmaktadır.

Kırıp dökmeye gerek kalmadan, yapımızda tahribata yol açmadan, pis suların çevreye yayılmasına izin vermeden tıkanıklığa neden olan sorun tespit edilip; bu sorunun giderilmesi kısa bir zamanda, eski yöntemlere göre çok daha düşük maliyetlerle çözüme kavuşturulmaktadır. Tıkanıklık Açma Alanları, Lavabo tıkanıklığı (Mutfak, banyo, tuvalet vs. lavabosundaki tıkanıklıklar),Klozet tıkanıklığı,Banyo gideri tıkanıklığı,Yağmur suyu kanalı tıkanıklığı. Kırmadan, dökmeden, yapılarınıza ve etrafa zarar vermeden, gider hattınızdaki pimaş borularda tahribata neden olmadan tıkalı gider açma hizmetine ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın. %100 Garantili, kesin çözüm.