KIRMADA SU KAÇAĞI BULMA

Berrak Su Tesisatı olarak yıllardır su tesisatı, tıkanıklık açma, petek temizliği gibi bir çok alanda profesyonel hizmet sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz İstanbul'un tüm ileçelerinde tıkanıklık açma hizmeti ile herkes tarafından beğenilmektedir. Gelişmiş teknolojik araçlarla birlikte kolayca kameralı tıkanıklık açma himeti sunmaktayız. Sizlerde tıkanıklık açma firmaları arasında en çok tercih edilen firmamızı seçerek kaliteli hizmet alabilirsiniz

İstanbul'un tüm ileçelerinde Tıkanılık Tespiti | İstanbul'un tüm ileçelerinde Tıkanıklık Tespit Firmaları

Günlük olarak kullanımı yoğun olan lavaboların tıkanması oldukça normaldir. Burada saç birikintileri, peçete atıkları veya diğer atıkların birikmesi zamanla başa çıkılamayacak tıkanıklıklara neden olabilir. İnsanların tel yardımıyla veya basit vakumlama yöntemleriyle, bu sorunu çözebilmesi mümkün değildir. Bu sorunu etkili şekilde çözmek isteyen herkes İstanbul'un tüm ileçelerinde tıkanıklık açma servisimizden yararlanarak, bu soruna kökten bir çözüm getirebilir.

İstanbul'un tüm ileçelerinde Mutfak Tıkanıklık Açma | İstanbul'un tüm ileçelerinde Mutfak Tıkanıklık Açma Firmaları

Mutfak gider boruları normal koşullarda dikey döşenmeli ve lavaboya giden hat mümkün olduğunca kısa ve meyilli olmalı. Bu prensibe uyulmadığı takdirde bulaşıktaki yağlar zamanla donması sebebiyle borunun daralmasına bulaşık artıklarının birikimiyle de tıkamasına sebebiyet verir. Hal böyle olunca tesisatta rahatsız edici kötü kokularda oluşur. Muhtemelen aklınıza ilk gelen lavabo açıcı ilaçlar olacaktır, işe yaramadığını bildiğimizden kesinlikle tavsiye etmediğimizi söylemek isteriz. Yine de kullanacaksanız sağlığınızı tehlikeye atmamak için eldiven ve maske kullanın, ortamı mutlaka havalandırın. Yaşadığınız bu tıkanıklık problemini firma olarak kısa bir sürede robot cihazlarımızla kırmadan açıp temizleyebiliyoruz.

İstanbul'un tüm ileçelerinde  Lavabo Tıkanıklık Açma | İstanbul'un tüm ileçelerinde Lavabo Tıkanıklık Açma Firmaları

Banyo ve tuvalet mekânlarında, iş yerlerindeki ortak kullanım alanlarında bulunan ellerin yıkanması için kullanılan bir cihazdır. Lavabo atık su hatları döşenirken meyil ve çaplarına dikkat edilmeli kullanım kurallarına da uyulmalıdır. Bu kurallara uyulmadığı takdirde zamanla tıkanıklık sorunları ve su taşmaları başlar. Firma olarak bu tür sorunları teknik donanım ve cihazlarımızla hiç bir hasar vermeden çözüyoruz.

İstanbul'un tüm ileçelerinde Tuvalet Tıkanılık Açma | İstanbul'un tüm ileçelerinde Tuvalet Tıkanıklık Açma Firmaları

Yer tipi oturmalı tuvalet diye de adlandırılan tuvalettir. Bu tuvalet tipinin altındaki tesisat ta es dediğimiz bir parça bulunur. Sifon niteliği taşır ve aynı zamanda koku çıkmasını engeller. Kullanılması zorunlu olan bu parça zamanla kireçlenme yaparak daralır ve en  ufak bir kaba pislikte tıkanır. Firma olarak bu tür tıkanıklık sorunlarını müşterilerimize kırılıp değişmesi gerekir demiyoruz! Önce robot cihazla tıkanıklığı açıp suyun gitmesini sağladıktan sonra es parçasını saran kireç taşlarını parçalayıp, derinliği kırk santimetreyi geçmiyor ise temizleyip alıyoruz, böylece tuvalet ilk yapılmış gibi çalışmaya devam ediyor.

İstanbul'un tüm ileçelerinde Klozet Tıkanıklık Açma | İstanbul'un tüm ileçelerinde Klozet Tıkanıklık Açma Firmaları

Asma klozet ve Takım klozet olarak ikiye ayrılırlar. Yapıları gereği içinde su durmasını sağlayan fabrikasyon bir es yapısı vardır. Bu esteki iç çap ölçüleri her klozette farklılık gösterir. Eğer klozetin bağlı olduğu ana hatta bir tıkanıklık yok ise klozetin zemindeki boru ile arasında yani daralan es yapısında tıkanıklık oluşmuştur. Belirtileri ise suyun yavaş gitmesi, klozette suyun birikmesi ve taşmasıdır. Bunun sebebi son zamanlar da oldukça yaygınlaşan tuvalet kâğıtları, ıslak mendiller, petler, klozet koku giderici ürünler vb. Çözümüne gelecek olursak klozeti sökmeden Robot Cihaz ve ekipmanlarımızla zarar vermeden açabiliyoruz. Katı bir malzeme kaçmış ise sorunu anlamak ve köklü ce çözmek için klozeti söküp parçayı aldıktan sonra tekrar yerine takıyoruz.

İstanbul'un tüm ileçelerinde Pimaş Tıkanıklık Açma | İstanbul'un tüm ileçelerinde Pimaş Tıkanıklık Açma Firmaları

Yapılarımızda artık kolay montaj ve ekonomik olmasından dolayı pimaş (pvc) diye adlandırdığımız plastik borular çoğunlukla tercih edilmektedir. Bu boruların başlıca tıkanma sebepleri özellikle düşey boru hatlarındaki taşlaşmadır. Bu taşlaşma dediğimiz olay zamanla kireçlenmeden dolayı sabun kalıbı halini alır ve boruya yapışır, oynatıldığı takdirde bu parçalar sökülüp düşmeye başlar bu yüzden en üst katlarda tıkanıklık açma işlemine çok dikkat edilmelidir. Birde içine kaçırılan bez, katı parçalar ve maalesef işçilik hatalarıdır. Tıkanan pimaş borularını robot cihaz ve makineyle soruna uygun olan susta ve aparatlarıyla hiç bir zarar vermeden temiz ve etkili bir şekilde açıyoruz. Sonra bu iş için geliştirilmiş özel kameralar ile görüntü alıp işimizin kontrolünü yapıp sizleri bilgilendiriyoruz.

Berrak Su Tesisatı | Sıhhi Tesisat | Tıkanıklık Açma | Petek Temizleme