KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ

Tıkanıklık açma işlemlerimizi en son sistem kameralı tıkanıklık açma robotlarıyla gereksiz kırıp dökmeden, noktasal tespitle ve hızla yapıyoruz. Kesintisiz cihazla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Sorunsuz ve garantili su tesisatçısı arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Kameralı Tıkanıklık Açma

Kanal tıkanıklarının en basit şekli gider tıkanıklarıdır. Mutfak eviyesi yemek ve çay artıklarıyla, lavabo, küvet, duşakabin tıkanıkları ise genellikle saç ve vücut kılları sebebiyle oluşur. Tıkanıklık açan kimyasallarla sorun çözülmeye çalışılsa da en kesin çözüm tıkalı giderin çıkarılarak iyice temizlenmesinden geçere. Tıkanıklar içinde en sorunlu olanı ise klozetten atılan yabancı maddelerin oluşturduğu tıkanıklardır. Pis su kanallarında oluşan tıkanıklıklar çok kıvrımlı, az eğimli ve dar çaplı borularla zaten hatalı olarak oluşturulmuş kanalların, çoğunlukla klozetlerden gelen yabancı maddelerin sıkışıp kapanmasından oluşur. Özellikle suda kolaylıkla eriyeceği düşünülerek klozete atılan kağıt temizlik ürünleri ve benzer hijyenik malzemeler öyle kolay erimediğinden, atık su hattı boyunca uygun buldukları noktada sıkışarak tıkanmalara yol açarlar. Klozete atılarak tıkanmaya yol açan yabancı maddeler arasında temizlik bezleri ve tadilat molozları sıkça görünmektedir. Atılan molazların ayrıca pimaş kanallarda kırılmalara da yol açabileceğini unutmamak gerekir.

Kameralı Robotla Tıkanıklık Açma – Klozet Tıkanıklığı Açma

Geçmişte kanal tıkanıklığı açma işlemleri genelde tahminlere dayanırdı. Zor tıkanıklıklarda tıkanıklığın olduğu nokta hakkında yorumlarla tesisat çevresinde kırımlar yapılırdı. Bu kırıp dökmeler tıkanıklık bulunana kadar devam ederdi. Günümüzde bu işlemler tıkanıklık noktası gözle görülerek kesin doğrulukla yapılmaktadır. Kameralı cihazlar sayesinde açılması ve ulaşılması zor tıkanıklık noktalarını görerek kesin olarak tespit edip robot kollarla açmaktayız. İnatçı tıkanıklarda dahi tıkanıklığın yeri kesin olarak belli olduğundan sadece bir kırım yapılarak tıkanıklık açılmaktadır.

Kanal Tıkanıklığı Açma – Loğar Tıkanıklığı Açma

Görüldüğü gibi profesyonel cihazla tıkanıklık açma işlemi sayesinde ortalık gereksiz kırıp dökülerek pisletilmemiş, maliyetler boş yere artırılmamış ve en önemlisi zaman size kalmıştır.

Su tesisatçı firmamız kesintisiz cihazla tıkanıklık açma  yanında cihazla su kaçağı tespiti ve cihazla petek temizliği hizmetleri de vermektedir. Her türlü sıhhi tesisat sorununuzda, su tesisatçısı olarak 7×24 hizmetinizdeyiz.

Siz değerli müşterilerimize musluk tamiri, musluk bakımı, batarya tamiri, klozat tamiri ile garantili hizmet ve ürünlerimizle hizmet vermekteyiz. 0532 704 00 65 numaramızdan  yada www.berraksutesisat.com web sitemiz ve info@berraksutesisat.com mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.