SU KAÇAĞI USTASI

Cihazlı su kaçağı ustası su kaçağının yerini cihazlar ile noktasal olarak tespit eder. Bu sayede en az duvar veya fayans kırılarak su arızası tamiri yapılır.Su kaçağı suyun aktığı yer dikkate alınarak veya tahminlere göre tespit edilirse yanılıp boş yere duvar veya fayansları kırmanıza sebep olursunuz. 

Cihazlı su kaçağı ustası olarak su kaçağının yerini cihazlar ile noktasal olarak tespit ediyoruz. Bu sayede en az duvar veya fayans kırılarak su kaçağı tamiri yapılır. Musluk değişimi gibi küçük çapta su tesisatı işlerinde gerek evde gerekse işyerin de el becerisi ve biraz bilgisi olan kişiler arızayı tamir etmektedir.

Ancak konu su kaçağı tespiti olunca mutlak suretle cihazlı su kaçağı ustası Toprak Tesisat’dan yardım almanız en doğrusu olacaktır. Su kaçağı suyun aktığı yer dikkate alınarak veya tahminlere göre tespit edilirse yanılıp boş yere duvar veya fayansları kırmanıza sebep olursunuz.

Pis Su Gideri Kaçağı Nasıl Tespit Ediliyor?
Kameralı su kaçağı tespiti sadece pis su gideri kaçağı tespitinden kullanılmaktadır. Su kaçağı ustası mutfak, banyo ve tuvalet gibi yerlerde gider borularının içine tespit kamerasını gönderir. Tespit cihazının ekranında gider borunuzun içi nnet olarak görünür. Pis su gideri kaçağı tespitinde en küçük detaylar bile titizlikle incelenmelidir.

Kalorifer Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? Kombinin Barı İniyor
Kalorifer tesisatında su kaçağının olup olmadığını anlamanın en basit yolu kombi barını takip etmektir. Kombi barı iniyor ve sürekli su ilave ediyorsanız su kaçağı var demektir. Kalorifer su kaçağı tespiti su sesini algılayan hassas dinleme cihazı ve ısıya duyarlı termal kamera ile tespit edilir.Su kaçağı ustası‘nın istanbul’un bütün ilçelerine servis imkanı ile sizlere son teknoloji cihazlarla hizmet vermektedir.