Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini termal kamera ve hassas dinleme cihazları yardımıyla ortalığı kırıp dökmeden, hızlı olarak gerçekleştiriyoruz. Cihazla su kaçağı bulma çalışmalarımız noktasal su kaçağı tespit işlemiyle başlayıp kaçağın oluştuğu noktanın onarılmasıyla hızlı ve temiz olarak sonlanmaktadır. Su kaçağı tespiti konusunda gelişmiş modern cihazlarla çalışan su tesisatçısı arıyorsanız bizi arayınız. 

Musluk su kaçağı, klozet su kaçağı, duşakabin su kaçağı gibi ufak ve nispeten kolay sorunların yanında çok daha büyük su kaçağı olayları yaşanabilir. Su kaçaklarının malzeme, işçilik ve kullanımdan kaynaklanan değişik nedenleri olabilir. Tesisat boruları bağlantı yerlerinden su kaçırabilir veya dış etkenlerle zarar görüp çatlayabilirler. Pis su kanalları zamanla pimaş boruların özelliklerini kaybetmesi sonucunda su sızdırabilirler. Temiz ve pis su tesisatında oluşan su kaçakları çoğu zaman alt kata da sızarak zarar verirler.

Eski zamanlarda tahmine dayalı olarak yapılan su kaçağı tespiti işlemleri müşteri için olduğu gibi tesisatçı için de sorun olabilirdi. Çünkü onarıldığı sanılan arızanın halen devam ettiğinin haberi birkaç gün içinde gelirdi. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde artık bu kötü sürprizlere yer yok.

Kırıp Dökmeden Cihazla Su Kaçağı Tespiti
Cihazla su kaçağı bulma işlemlerimiz, su kaçağının oluştuğu noktada ortaya çıkan kaçak su sesinin hassas dinleme cihazları yardımıyla aranıp noktasal olarak bulunması prensibine dayanır. Bu arama sırasında su sesi cihazla tespit edilemeyecek kadar düşük seviyedeyse, tesisat girişten şebekeden ayrılır ve basınç cihazıyla dahili tesisattaki basınç artırılarak dinleme cihazının tespit edebileceği seviyeye getirilir. Sonuçta kaçağın yeri noktasal olarak tespit edilir ve gereken onarımlar gerçekleştirilir. Bazı durumlarda ise termal kamera kullanarak su sızan noktaları bulmaktayız.

Görüldüğü gibi kaçak bulma onarma işleri ortalığı boş yere kırıp dökmeden temiz olarak ve hızlı şekilde sonuçlanmaktadır. Yaptığımız tüm su tesisatı onarımları işçiliğimize karşı bir sene garantilidir.

Hızlı, temiz ve garantili su kaçağı bulma hizmetleri
Su kaçağı bulma, tıkalı gider açma, tıkalı kanal açma, tıkalı logar açma gibi tıkanıklık açma servisimiz yanında petek temizliği hizmetlerini de modern cihazların desteğiyle hızlı ve garantili olarak vermekteyiz.
su kaçağı, su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti fiyatları, kırmadan su kaçağı tespiti, su kaçağı tespit, kaçak su tespiti, kırmadan su kaçağı tamiri, su sızıntısı tespiti, su sızıntısı bulma, su tesisatı kaçak bulma, su sızıntısı tamiri, su sızıntısı, su kaçak bulma, kameralı su kaçağı tespiti, kirmadan su kaçak tespit, su kaçağı tamiri, su kaçagı, su tesisatı kaçak tespiti, kırmadan su kaçağı, kaçak su bulma, tesisat kaçak tespiti, termal kamera su kaçağı tespit, tesisat su kaçağı tespiti, su kaçagı bulma, kameralı su kaçak tespit, su kaçağı uzmanı, su kaçağı servisi, kaçak su, termal kamera su kaçağı, kaçak bulma , su tespiti, su borusu tamiri, banyo su kaçağı, su kaçağı tespiti bağcılar, su kaçağı tespiti İstanbul, İstanbul su kaçağı bulma, Bağcılar su kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti nasıl yapılır, Esenyurt su kaçağı tespiti, İstanbul su kaçağı tespiti, radyatör su kaçağı, Üsküdar su kaçağı bulma, Bahçelievler su kaçağı tespiti, alt kata su sızması, kırmadan su kaçağı bulma Bahçelievler, su kaçağı nasıl tespit edilir, su kaçağı tespiti Bahçelievler, evde su kaçağı nasıl tespit edilir, kırmadan su kaçağı tespiti İstanbul, Maltepe su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti Maltepe, su kaçağı tespiti Bakırköy