KARTAL PETEK TEMİZLEME

Kartal Petek Temizliği 

Berrak Su Tesisat olarak uzun yıllar boyunca su tesisatı hizmeti sunmaktayız. Petek temizleme alanında gelişmiş teknoloji araçlarını kullanarak profesyonel hizmet sunmaktayız. İstanbul petek temizleme alanında en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluluk duyarız. Sizlerde İstanbul petek temizleme firmaları arasında şirketimizi seçerek profesyonel ve sıkıntısız hizmet alabilirsiniz.

Kartal petek temizleme, taleplerinde alanında profesyonel hizmet sunan firmaları tercih etmenizde fayda bulunmaktadır.Su tesisat şirketleri, petek temizliği taleplerinde önemli rol oynamakla beraber sektörde önemli yer almaktadır. Bu yüzden İstanbul petek temizleme taleplerinizde sıhhi tesisat firmaları seçmenizde fayda bulunmaktadır. Ancak seçeceğiniz firmayı detaylı inceleme yaparak seçim yapmanızı önermekteyiz. Çünkü petek temizleme esnasında herhangi hasar durumunda sizleri sıkıntılı sürece sokabilmektedir. Isınmada yaşadığınız sorunlar petek temizleme işlemleriyle çözülmediğinde sorunun ana kaynağına inilmesi gerekir. Bu konuda bilgi birikimi olmayan firmaların, bu tarz işlere soyunmaları sektörün büyümesinde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

Kartal Petek Bakımı

Firmaların reklam politikaları içerisinde petek bakımlarının her yıl yapılması gerektiğini söyleseler de bu bilgi tam olarak doğru değil. Düzenli olarak 5 yılda bir yapılacak petek bakımı kombi tesisatınız için yeterlidir. Evinizde bulunan kalorifer petekleri eskisi kadar performanslı bir şekilde yanmadığında aşağıda yazılı şikâyetleri yaşıyorsanız tesisat borularında ve radyatörlerde tıkanma var demektir. Peteklerin az ısınma sebeplerinin %85`i kullanıcıların her yıl kombi bakımı yaptırırken petek ve tesisat temizliği yaptırmadıklarından kaynaklanır. İşte o belirtiler;

  • Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise
  • Petekler hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde
  • Peteklerin altı ısıtmıyorsa
  • En son petek hiç yanmıyorsa
  • Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa
  • Kalorifer peteklerinin 5 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise
  • Kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa bu belirtiler olduğu zaman petek ve tesisat temizliği yaptırarak sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Berrak Su Tesisatı & Sıhhı Tesisat